PROVOZNÍ DOBA:

KVĚTEN, ČERVEN, ZÁŘÍ
PO – PÁ: 17:00 - 22:00
SO – NE: 14:00 - 22:00

ČERVENEC, SRPEN
PO – PÁ: 14:00 - 22:00
SO – NE: 10:00 - 22:00

Koupání

Přírodní koupání

Pokud počasí dovolí, nejčastěji v tomto regionu se využívá k vodním radovánkám přírodní koupaliště ve vodní nádrži Seč. Pláže "Pod Semtínem" patří k nejvíce navštěvovaným místům této rekreační oblasti. Vedle překrásného pohledu na vodní plochu s dominantou zříceniny hradu Oheb a ostrovem. V místě je půjčovna lodiček, velké parkoviště, občerstvení a sociální zařízení. Pláže mají dostatek zatravněných ploch. Vstup do vody je písčito-kamenitý. Na pláži má stanoviště vodní záchranná služba. Nabízíme k nahlédnutí informace o kvalitě vody ve vodní nádrži.

Venkovní koupaliště Třemošnice

Je-li již voda nevhodná ke koupání nebo nejste zastánci koupání v přírodě a raději upřednostníte městské koupaliště s regulovaným stavem vody nejblíže se nabízí koupaliště v Třemošnici. Zde je kompletní informace o koupališti města Třemošnice.

Městské venkovní koupaliště / krytý plavecký bazén

Nastane-li tato varianta, znamená to, že není pěkné počasí a je třeba se vydat do krytého bazénu v nedaleké Chrudimi. Pokud se tímto směrem vydáte pročtěte si nejdříve městské internetové stránky a zjistíte co vše je vám Chrudim schopna nabídnout a na to, aby jste vše viděli a stihli se vykoupat je třeba naplánovat celodenní výlet. Opět si dovolujeme nabídnout informace o koupacím areálu města Chrudim. Na jednom místě naleznete venkovní koupaliště s tobogánem i krytý plavecký bazén.